• Babcie i dziadkowie kochamy Was

• W poniedziałek 22 stycznia w naszej szkole miała miejsce uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka", dlatego też naszą młodszą społeczność odwiedzili dziadkowie oraz babcie. Dzieci klas 1-3 pod kierunkiem nauczycielek, przygotowały program artystyczny pt. "Babcie i dziadkowie kochamy Was". W pierwszej części uczniowie zaprezentowali swoim dziadkom program artystyczno-muzyczny łącznie z recytacją wierszy i inscenizacją. W drugiej części uroczystości babcie wraz ze swoimi wnuczętami zatańczyli wspólnie do piosenki Jerzego Połomskiego „Cała sala tańczy z nami”. Po części artystycznej nastąpiło wspólne świętowanie, które zostało przygotowane dzięki zaangażowaniu rodziców uczniów.

• Jak założyć "ptasią stołówkę"?

• Dnia 10 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z p. Moniką Kwaśniewską - edukatorem z Nadleśnictwa Dąbrowa. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób założyć "Ptasią stołówkę" i jak dokarmiać ptaki. Podczas obserwacji ptaków w trakcie ich dokarmiania można wykonać zdjęcia ptaków na konkurs fotograficzny pt.: "Pomóżmy ptakom przetrwać zimę". Życzymy udanych obserwacji.