• Projekt CREDO

• Pani Kasia Poraj zachęca wszystkich nauczycieli, uczniów, rodziców a także sympatyków naszej szkoły do uczestnictwa w projekcie CREDO. CREDO to projekt stworzony przez naukowców z Instytutu Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie, mający na celu badanie promieniowania kosmicznego. Każdy użytkownik smartfona może być członkiem tego projektu. Wystarczy w swoim telefonie zainstalować aplikację CREDO Detector, następnie zarejestrować się, podając nazwę drużyny, dla której zbiera się punkty (nasza drużyna to Łowcy.SP) i uruchamiać aplikację w nocy. Więcej informacji na temat łapania cząstek promieniowania a także ranking naszej drużyny w konkursie „Łowcy cząstek” można sprawdzić na stronie https://credo.science/lowcyczastek. Projekt trwa do 30.06.2020 r. Serdecznie zapraszamy, ponieważ każdy z nas może stać się członkiem naukowego projektu.

• Bezpłatna infolinia

• 800 080 222– rusza całodobowa bezpłatna infoliniadla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów.

Więcej informacji na Librusie